Epidural Stimulation powered by Verita Neuro

Przełomowy zabieg dla pacjentów z
urazami rdzenia kręgowego

Twoja Darmowa Konsultacja ze Specjalistą

Wypełnij formularz a Doświadczony Specjalista skontaktuje się z Tobą

[gravityform id=”18″ title=”false” description=”false”]

Wiodące terapie

Rewolucyjna metoda leczenia urazów rdzenia kręgowego

Stymulacja zewnątrzoponowa to obecnie najbardziej zaawansowany sposób leczenia urazów rdzenia kręgowego. Badania kliniczne nad tą niezwykłą metodą zostały zatwierdzone przez FDA. Do tej pory Unique Access Medical umożliwiło leczenie wielu osobom z urazami rdzenia i wszyscy nasi pacjenci poddani stymulacji zewnątrzoponowej odzyskali możliwość dobrowolnego ruchu.

Możliwe

Efekty

Historie pacjentów z całego świata

Rewolucyjne leczenie urazów rdzenia kręgowego jakim jest wykorzystanie Urządzenia do Stymulacji Zewnątrzoponowej przyniosło zauważalne rezultaty

Dlaczego Wybrać Nas

Dostęp do innowacyjnej opieki zdrowotnej i unikalnych metod leczenia

Unique Access Medical to jedni z pierwszych i najbardziej doświadczonych Specjalistów w tym dziedzinie Stymulacji Zewnątrzoponowej na świecie.

Stymulacja Zewnątrzoponowa z Unique Access Medical pomogła ponad 40 pacjentom z urazami rdzenia kręgowego odzyskać świadome funkcje motoryczne i inne funkcje ciała.

Jeden z pacjentów, który przeszedł Stymulację Zewnątrzoponową pojawił się na BBC by opowiedzieć o swoim przełomowym leczeniu

Leczenie odbywa się w nowoczesnym szpitalu w Bangkoku, w Tajlandii.

Skontaktuj się ze Specjalistą w dziedzinie Stymulacji Zewnątrzoponowej

Wszystkie przekazane informacje i dokumentacja medyczna będą traktowane z pełną poufnością.

Copyright © © 2019 | Verita Neuro Pte. Ltd.​

Podobnie jak wszystkie procedury medyczne, Stymulacja Zewnątrzoponowa i leczenie komórkami macierzystymi może przynieść różne rezultaty. Nie udziela się żadnych gwarancji ani zapewnień w zakresie reakcji na leczenie promowane przez epiduralstimulatonnow.com. Opinie i rekomendacje pacjentów na tej stronie nie powinny być traktowane jako gwarancja skuteczności naszych terapii dla kogokolwiek innego. Ta strona internetowa nie może być traktowana jako substytut diagnozy, konwencjonalnych metod leczenia czy porady lekarza. Leczenie promowane na tej stronie nie jest obecnie zatwierdzone przez FDA i nie jest częścią badań klinicznych regulowanych przez FDA. epiduralstimulatonnow.com i Unique Access Medical Pte. Ltd. edukuje i ułatwia dostęp do leczenia oraz usług medycznych pacjentom, którzy wyczerpali wszystkie inne konwencjonalne możliwości leczenia. Promowane terapie opierają się na niezależnych dowodach klinicznych stron trzecich.